Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

مدرسه تابستانی اینترنت اشیا

مدرسه تابستانی اینترنت اشیا

پنجمین مدرسه تابستانی اینترنت اشیا این بار در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران آغاز به کار میکند

آکادمی اینترنت اشیاء با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران،  پنجمین مدرسه تابستانی اینترنت اشیاء را با موضوع «مدیریت منابع انرژی در پیک مصرف برق» 19 مردادماه برگزار میکند.

مدرسه تابستانی مردادماه ، طی ۹ روز مهارت آموزی به ۱۰ تیم ۳ تا ۴ نفره در اجزای اصلی سازنده یک محصول مبتنی بر اینترنت اشیاء شامل سیستم نهفته، شبکه ارتباطی، پلتفرم اینترنت اشیاء و اپلیکیشن و سرویس به نحوی صورت می پذیرد که هر تیم کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) مبتنی بر اینترنت اشیاء را به عنوان یک راهکار برای «مدیریت منابع انرژی در پیک مصرف برق» ساخته و در مراسم اختتامیه رونمایی خواهد شد.

تیم¬هایی از مدرسه تابستانی که MVP ساخته شده توسط ایشان توسط هیات داوران منتخب شود،‌ درشتابدهنده تخصصی اینترنت اشیاء «اکسلیوت» مستقر خواهند شد. علاوه بر آن پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، تیم های واجد شرایط خروجی شتابدهنده را نیز در قالب هسته در فضای کار اشتراکی پارک مستقر نموده و خدمات منتورهای فنی و کسب و کار به ایشان در ادامه نیز ارایه می-‌گردد تا محصول‌های این هسته‌ها قابلیت عرضه به بازارهای داخلی و بین لمللی را پیدا نمایند.

علاقمندان جهت حضور در این مدرسه تابستانی میتوانند به لینک زیر مراجعه نمایند.

https://evand.com/events/5thiotsummerschool

ارسال نظر

سایت رویدادهای نیمکت

در این سایت، اخبار و مطالب مربوط به رویدادهای تحصیلی و آموزشی درج می شود. شما هم اخبار رویدادهای خود رابا متن و عکس ارسال کنید تا در سایت درج شود.

yashil@gmail.com

واتس اپ:

09120245731

آمار

  • بازدید امروز: 179
  • بازدید دیروز: 3
  • بازدید کل: 22105نیمکت سایت آموزشی ایران قدرت گرفته از سایت نیمکت - شما هم سایت خودتان را بسازید