Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.

برگزاری شانزدهمین همایش مدیران مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا

برگزاری شانزدهمین همایش مدیران مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا

در این اجلاس تلاش می‌شود علاوه بر رشد علمی و فعالیتی مدیران مدارس، ظرفیتی برای انس و انتقال تجربیات مدیران مدارس و نیز بهره‌مندی از طرح‌ها و نوآوری‌های آموزشی و تربیتی ایشان فراهم شود.

شانزدهمین همایش سالانه مدیران مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در سراسر کشور اول لغایت پنجم شهریور امسال در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

در این همایش مدیران ۱۵۹ مدرسه صدرا از تمام استان‌ها حضور دارند؛ مدارس صدرا با ظرفیت بیش از ۱۱۵۰۰ دانش آموز در مقطع متوسطه اول و دوم در رشته علوم و معارف اسلامی فعالیت می‌کند.

این مدارس وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی است و به شکل مدارس وابسته و دولتی اداره می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا در خصوص برنامه گفت: در این همایش تلاش شده اهداف و برنامه‌های پیش روی این مدارس که در راستای مأموریت سازمان تبلیغات جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در جامعه است، تبیین شود؛ همچنین معاونین این سازمان با برگزاری کارگروه‌ها و کلاس‌های آموزشی تلاش می‌کنند گامی را در مسیر توانمندسازی و ارتقای دانشی و فعالیتی مدارس بردارند.

وی ادامه داد: در این همایش حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی کشور به تبیین نقش مدارس صدرا در شبکه فعالیت‌های گسترده سازمان تبلیغات اسلامی خواهند پرداخت و حجت الاسلام و المسلمین خاموشی ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه و عضو امنا مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا به تبیین ضرورت رشته علوم و معارف اسلامی و اهمیت فعالیت تربیتی در تحقق نسل مهذب و نخبه خواهند پرداخت.

حجت الاسلام و المسلمین تقدیری افزود: در این اجلاس تلاش می‌شود علاوه بر رشد علمی و فعالیتی مدیران مدارس، ظرفیتی برای انس و انتقال تجربیات مدیران مدارس و نیز بهره‌مندی از طرح‌ها و نوآوری‌های آموزشی و تربیتی ایشان فراهم شود.

 گفتنی است این اجلاس با همکاری مدیران کل سازمان تبلیغات استان‌ها و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها به صورت سالانه برگزار می‌شود.

ارسال نظر

سایت رویدادهای نیمکت

در این سایت، اخبار و مطالب مربوط به رویدادهای تحصیلی و آموزشی درج می شود. شما هم اخبار رویدادهای خود رابا متن و عکس ارسال کنید تا در سایت درج شود.

yashil@gmail.com

واتس اپ:

09120245731

آمار

  • بازدید امروز: 175
  • بازدید دیروز: 3
  • بازدید کل: 22101نیمکت سایت آموزشی ایران قدرت گرفته از سایت نیمکت - شما هم سایت خودتان را بسازید